اولین دیتاسنتر لید پلاتینیوم در آلمان گشایش یافت

اولین دیتاسنتر لید پلاتینیوم در آلمان گشایش یافت

با گشایش مرکز داده جدید Citigroup در شهر فرانکفورت، آلمان نیز به صف جلوداران صنعت سبز پیوست. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این مرکز از لحاظ معماری به گونه ای زیبا و کاملا سازگار با محیط زیست طراحی شده است تا گویای توجه ویژه صاحبان آن به حفظ محیط زیست در زیرساختهای آن باشد.

انجمن Arup وظیفه ساخت آن را به عهده داشته است و این مرکز گنجایش 230.000 فوت مربع فضا را برای میزبانی سرور ها داراست. تجهیزات بکار رفته در این مرکز آن را به عنوان اولین دیتا سنتر لید پلاتینیوم معرفی می کند (.LEED Platinium = Leadership in Energy and Environmental Design with pla)
این بنا از بیرون با نمایی کاملا سبز دارد و در ساخت آن سعی شده است تا از موادی استفاده شود که قابلیت بازیافت دارند. در یکسوی مجموعه دیوار سبز رنگ چشم انداز بسیار زیبایی را فراهم کرده است. این دیوار سبز در نقش عایق بندی ساختمان و با هدایت نور روز زمینه ای جهت تهویه طبیعی محسوب می شود. سقف سبز این مجموعه به عنوان خنک کننده ای در فصل تابستان و گرم کننده ای در فصل زمستان محسوب می شود. در این میان توپولوژی گیاهی با دقت فراوانی انتخاب شده تا سطح بهره وری را تا حد ممکن ارتقا دهد.
این مرکز تنها به 30% برق و 40% انرژی گرمایی که دیتاسنترهای معمولی استفاده می کنند، نیاز دارد. به علاوه با تکنولوژی که در سیستم خنک کننده آن بکار رفته است از هدر رفت 50 میلیون لیتر آب در سال جلوگیری خواهد شد.
 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  رویداد Cloud Talk

  CloudTalk رویدادی آنلاین است که با حضور بیش از ۲۰۰۰ نماینده از شرکت‌های مطرح حوزه‌ی فناوری ابری برگزار می‌گردد. این رویداد در سال ۲۰۲۰، در روز سه‌شنبه...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.