Yahoo Updates

Yahoo Updates

امروزه شبکه های اجتماعی جایگاه ویژه ای در میان مردم پیدا کرده اند. این شبکه ها نه تنها در میان جوانان، که طرفدارانی از قشرهای مختلفی چون مدیران، پزشکان، معلمان، وبلاگ نویسان و... دارند. اما مسئله ای که همواره کاربران شبکه های اجتماعی با آن روبرو هستند، نبود حریم خصوصی کاملا امن میباشد.

وارد شدن Google بوسیله BUZZ، به جمع شبکه های اجتماعی و موفقیت در این وادی، کمپانی پر آوازه Yahoo را بر آن داشت تا تلاش خود را برای وارد شدن به این عرصه آغاز کند. مدیران یاهو به خوبی میدانستند که برای اینکه در عرصه این رقابت حرفی برای گفتن داشته باشند، نیاز به نو آوری ویژه ای دارند. آنها به روشنی میدانستند که معضل کاربران شبکه های اجتماعی، نبود حریم خصوصی است، لذا با زیرکی نهایت تلاش خود را برای حل این مشکل کردند تا به این طریق گوی سبقت را از رقیب اصلی خود، گوگل، برباید.

امکان جدیدی که یاهو در مقایسه با Google BUZZ به امکانات ایمیل خود اضافه کرده است، Yahoo Updates میباشد که همانند گوگل به شبکه های دیگری چون Twitter، Facebook، FriendFeed و ... متصل میشود.

آنی توس، معاون اجرایی امنیت حریم خصوصی در یاهو میگوید: " این یک امر بدیهی است که مسئله حریم شخصی این روزها فکر خیلی ها را به خود مشغول کرده است." وی همچنین افزود: "دنیای اینترنت هر روز در حال تغییر است و ما با تولید محصولات جدید این تغییرات را در Yahoo بوجود می آوریم! ما میخواهیم شرایطی برای شما فراهم آوریم که شما مطالب خود را در Yahoo Updates با آگاهی از میزان حریم خصوصی خود به اشتراک گذارید. تعهد ما به شما اینست که شما به راحتی خواهید توانست تصمیمات خود را در این محیط مدیریت کنید."

اما آیا به راستی یاهو میتواند به تعهدات خود عمل نماید؟

و آیا میتواند رقیب سرسخت و بزرگ خود، گوگل، را در این عرصه شکست دهد؟

پاسخ این پرسش ها در آینده ای نه چندان دور بر همگان مشخص خواهد شد!

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.