بزرگداشت روز آزادی نرم افزار در دانشگاه صنعتی شریف با حمایت پارس پک

بزرگداشت روز آزادی نرم افزار در دانشگاه صنعتی شریف با حمایت پارس پک

 " روز آزادی نرم‌افزار " (Software Freedom Day , SFD ) جشنی است که هر ساله در سراسر جهان به پاس داشت نرم افزار های آزاد برگزار می شود. این جشن یک تلاش همگانی در جهت افزایش آگاهی عمومی نسبت به نرم افزار های آزاد، ویژگی های مثبت آن و همچنین تشویق به استفاده از آنهاست. همچون سال های گذشته پارس پک به عنوان یکی از حامیان اصلی این همایش ، پشتیبانی خود را از این رویداد مهم دنیای فناوری اطلاعات اعلام می دارد. تنها چند روز دیگر باقی است و می توانید فرصت را غنیمت شمرده و آزادانه در یکی از جذابترین رویدادهای IT کشور شرکت کنید.   امسال نیز دانشگاه صنعتی شریف میزبان جشنوارهٔ روز آزادی نرم‌افزار می باشد و شما می توانید بدون پرداخت هزینه و با ثبت نام در سایت همایش در این رویداد شرکت کنید. این برنامه  مورخ ۸ مهر ۱۳۹۵ و از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

 این جشنواره در دو بخش عمومی و کارگاه‌ها ، با محوریت معرفی، ترویج و گسترش استفاده از نرم افزار های آزاد و همچنین توسعه کاربردپذیری ، جذب مشارکت در توسعه ، حمایت جامعه و تولید در زمینهٔ نرم‌افزار آزاد برگزار می گردد.

در این برنامه کارگاه ها ( Workshop ) و ارائه های مختلفی ( Presentations ) از سوی فعالان این حوزه عرضه می شود که حضور در آنها تجربیات ارزشمندی برای شما به همراه خواهد داشت. از جمله این برنامه ها می توان به ارائه ی جادی میرمیرانی با عنوان " سندروم‌های روانی سد راه برنامه‌نویسان " و همچنین " آزادی و محرمانگی در رایانش همراه " از دانیال بهزادی اشاره کرد. در کنار برنامه های این روز ، می توان به مسابقه مقاله نویسی اشاره کرد که برترین مقاله به انتخاب شرکت کنندگان ، اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از لیست کامل برنامه های این مراسم می توانید از لینک زیر دیدن فرمائید.

http://sfd.fsug.ir/1395

پارس پک نیز به رسم هر سال به عنوان حامی مالی در این جشن همراه شما خواهد بود. لذا از همه شما عزیزان دعوت می شود تا با  ثبت نام رایگان در سایت جشنواره در این جشن علمی-فرهنگی در کنار ما باشید تا گامی در جهت پیشرفت این حرکت بزرگ برداریم. شایان ذکر است که در صورت تمایل می توانید کمک های مالی خود را نیز از طریق این سایت در اختیار برگزار کنندگان این جشنواره برای بهبود کیفی آن قرار دهید.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.