کابوس کاربران آنتی ویروس AVG

کابوس کاربران آنتی ویروس AVG

آنتی ویروس AVG به جهت مجانی بودن و امکانات و به روز رسانی های خوب و قابل قبولی که داشته، در سال های گذشته همواره طرفداران و کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. اما متاسفانه این آنتی ویروس در آخرین به روز رسانی انتشار یافته در چهارشنبه گذشته، با مشکلاتی روبرو گردید. کمپانی AVG در گزارش خود اظهار داشت که آخرین به روز رسانی این نرم افزار برای کاربران ویندوز 64 بیتی ویندوز 7 کاملا غیر قابل استفاده میباشد.

کاربران ویندوز 64 بیتی ویندوز اعلام کردند که پس از آخرین به روز رسانی این آنتی ویروس (شماره 3292)، و راه اندازی مجدد سیستم، دیگر به desktop خود دسترسی نداشته اند، حتی با حالت safe mode نیز قادر به بالا آوردن سیستم خود نبوده اند. اینگونه به نظر میرسد که پس از آپدیت کردن آنتی ویروس، هم سیستم عامل و هم کامپیوتر مربوطه به طور کامل صدمه ای جدی دیده باشند!
AVG با عذرخواهی از کاربران خود، دستورالعملی راجع به چگونگی رفع این مشکل در سایت خود منتشر کرده است و با اطمینان خاطر اعلام کرده که این مسئله به کمک  AVG's rescue CD key، قابل حل میباشد. نکته لازم به ذکر اینجاست که این کمپانی دلیلی برای بروز این مشکل با سیستم عامل های 64 بیتی ویندوز 7 را بیان نکرده است و همچنین به طور قطع نمیتوان اظهار داشت که این مسئله برای سیستم عامل های دیگر پیش نیاید! و با توجه به اینکه در نرم افزارهای مجانی، به روز رسانی ها به طور اجباری صورت میپذیرد بایستی کاربرانی که از این آنتی ویروس استفاده میکنند خود را برای مواجه شدن با چنین مشکلی آماده کنند!

اگر چه بروز چنین مسائلی در دنیای شگفت انگیز و وسیع کامپیوتر امری بدیهی است و با گذشت زمان راهکار های مناسب برای حل مسائل پیدا میشود، اما کابوس از بین رفتن اطلاعاتی که مسلما برای کاربران مهم است، مسئله ای غیر قابل گذشت و انکار ناپذیر میباشد.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  هاست مدیریت شده چیست؟

  هاست مدیریت شده؛ امروزه برای هر کسب و کاری داشتن وب سایت از ضروریات می‌باشد. اما بسیاری از افراد از جزییات و پشتیبانی‌های لازم برای داشتن یک وب سایت ب...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2022 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.