سیسکو به دنبال ابر کامپیوتر داخلی (Internal cloud computing)

سیسکو به دنبال ابر کامپیوتر داخلی (Internal cloud computing)

در رقابت پایان ناپذیر فناوری، مدل کسب و کار غول فن آوری یعنی سیسکو (Cisco) همیشه پیش برنده بوده است. کلید این پیشرفت کمپانی را باید بخش فناوری اطلاعات آن جستجو کرد." یکی از اهداف کلیدی در سیسکو این است که تجارت را با فناوری اطلاعات راهبری نمائیم." این جمله جان منویل  رئیس شبکه فناوری اطلاعات و خدمات دیتاسنتر سیسکو می باشد.

امروز، فناوری اطلاعات سیسکو زیر فشار نرم افزارهای توسعه یافته و واحد های اقتصادی در حال گسترش می باشد. وی در کنفراس اوراکل در سن فرانسیکو اظهار داشت: "فکر می کنند بعضی اوقات محصولات ما خیلی گران است". در اینجا فشار بسیار زیادی برای افزایش تعداد CPU ها ، حجم دیتاسنتر و گسترش شبکه در دیتاسنتر ها وجود دارد و سیسکو با مسائل بسیار زیادی در تامین برق و خنک سازی روبرو است. بدلیل این فشارها، سازمان مجبور است تا مبتنی بر مجازی سازی سیستم یکپارچه کامپیوتر ها برای غلبه بر نیازها اقدام نماید.

سازمان فناوری اطلاعات سیسکو بدنبال تغییر مسیر سرویس دهی خود می باشد، این تقسیم بندی مانند یک تجارت و  اقدام  موثر به عنوان ارائه دهنده خدمات به کاربران تجاری در داخل و خارج از شرکت می باشد. به این شکل که در پایان این ماه، اولین ابرکامپیوتر داخلی آماده بهره برداری خواهد بود که به نام  Cisco IT Elastic Infrastructure Services) CITEIS) شناخته می شود. این شبکه توسط نرم افزاهای سیسکو و برخی از حامیان و شرکای تجاری سیسکو مورد استفاده قرار خواهد گرفت. CITEIS از نرم افزارها، پلتفورم ه و زیرساخت های خدماتی پشتیبانی خواهد کرد.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.