فوجیتسو در چین دیتا سنتر می سازد

فوجیتسو در چین دیتا سنتر می سازد

دو سال مذاکرات با مقامات محلی در روزهای پایانی سال 2009 نتیجه های خوبی برای کمپانی ژاپنی فوجیتسو داشت، شاید این هدیه سال نوی چینی ها برای این شرکت مقتدر ژاپنی است. مقامات استان گوانگ دانگ چین با مبلغ 30 میلیون دلار هزینه های اولیه این طراح را عملی ساخته اند.  این ساختمان در فضایی بالغ بر 10.000 متر مربع ساخته خواهد شد.

طبق این قرارداد دیتاسنتر فوجیتسو در جنوب چین با فناوری پیشرفته ای برای خدمات رسانی به موسسات مالی و اعتباری  ساخته خواهد شد.  مدت تکمیل این پروژه دو سال خواهد بود. در این زمان "نان هائی" و فوجیتسو منطقه ای را جهت توافق نظر نهایی پیشنهاد می دهند که اولین دیتاسنتر فوجیتسو در یکی از آنها آماده خواهد شد و ما بقی نامزدهایی برای عملیات ها و پروژه های بعدی خواهند بود.

خدمات کولوکیشن (Co-location services) ، خدمات پشتیبان گیری و مدریت بحران در این پایگاه آماده ارائه خواهد بود.

همچنین سیستم های مدیریت و تعمیرات نرم افزاری، مدیریت پشتیبانی فناوری اطلاعات، بانک اطلاعاتی و پردازش اطلاعات از دیگر خدمات خواهد بود.

مقامات دولتی "نان هائی" و فوجیتسو قرار داد ویژه ای را امضا کرده اند. با پشتیبانی قدرتمند رهبران دولتی و سازمانهای مربوطه هر دو طرف به نتایج مطلوبی دست می یابند. "سد وانگ لینگ" شهردار فوژان در این رابطه افزود: "این قرارداد آینده روشنی را برای اقتصاد این ایالت فراهم نموده است."

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  رویداد Cloud Talk

  CloudTalk رویدادی آنلاین است که با حضور بیش از ۲۰۰۰ نماینده از شرکت‌های مطرح حوزه‌ی فناوری ابری برگزار می‌گردد. این رویداد در سال ۲۰۲۰، در روز سه‌شنبه...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.