ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

intel_4

Intel و RealVNC در حال همکاری برای ارئه خدمات VNC Remote Control در نسل جدید پردازنده های vPro که در سال 2010 هستند تا بتوانند امکانات ویژه ای را در اختیار فعالان عرصه فناوری اطلاعات قرار دهند. با ارائه چنین سرویسی بر روی CPU های نامبرده می توان با استفاده از یک محیط کاملا گرافیکی در هر زمان از فعالیت کامپیوتر حتی زمانی که در بخش BIOS هستیم و یا زمانی که هنوز سیستم عامل بارگذاری نشده است کنترل کاملی را بر روی کامپیوتر داشت، بنابراین یافتن مشکلات و رفع آنها بسیار ساده تر خواهد شد.

 

 

 

پیش بینی می شود که استفاده گسترده از این تکنولوژی در مراکز داده ها باعث کاهش مراجعه فیزیکی به سرورها تا حدود 50 درصد خواهد شد. اشتیاق RealVNC از این همکاری تا حدی است که اندی هارتر مدیر عامل شرکت RealVNC اظهار داشته است که " ما بسیار خوشحال هستیم از اینکه اینتل ما را برای ارائه چنین خدماتی در سی پی یو ها  خود انتخاب کرده است. ما همیشه در تلاش بوده ایم که با نوآوری های خود به گسترش و بالا بردن سطح تکنولوژی های KVM کمک کنیم. پس از این افراد بیشتری می توانند با استفاده از این تکنولوژی از امکاناتی که VNC ارائه می کند بهره ببرند و با استفاده از انعطاف پذیری آن مشکلات خود را ساده تر حل نمایند."

 

 

در اظهار نظری دیگر ریک اکواریا مدیر کل شرکت اینتل بیان داشت" با استفاده از تکنولوژی Intel KVM Remote Control که در پردازنده های vPro ارائه خواهد شد مدیریت رایانه ها بسیار ساده تر خواهد شد و این امکان را به شرکت ها خواهد داد که با استفاده از آن زمان قطعی سرویس های خود را کاهش دهند".

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.