ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

toyota-logoهفته گذشته بنیاد لینوکس، از پیوستن تویوتا به این تشکل به عنوان جدیدترین عضو بنیاد لینوکس خبر داد. بنیاد لینوکس تشکلی غیر دولتی است که اختصاصا به رشد لینوکس در جهان می پردازد.

کنچی موراتا، مدیر کل پروژه های الکترونیکی تویوتا در این باره می گوید: لینوکس به ما انعطاف پذیری و امکان بهره مندی از  فناوری بالغ جهانی را می دهد که برای بکارگیری در تجهیزات آدرس دهی داخل خودرو و سیستم های ارتباطی برای پاسخگویی بهتر به انتظار مشتریان  مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی متن باز بودن لینوکس این امکان را فراهم می نماید، که اخرین فناوری روز جهان در قالب امکاناتی بسیار مفید بسادگی در پلتفورم هایی انعطاف پذیر پیاده سازی می گردد.

جیم زلمین ، مدیر اجرایی بنیاد لینوکس نیز در این رابطه می افزاید: پیوستن تویوتا به عنوان رهبر جهانی فتاوری اتومبیل و پیشگام در خلاقیت اتفاقی بسیار میمون در تاریخ این بنیاد بوده و ما از صمیم قلب به این شرکت معظم خوش آمد می گوییم. سرمایه گذاری تویوتا در لینوکس مطمئنا نقطه عطفی در فناوری اطلاعات بوده و این به معنای اثر گذاری لینوکس در آخرین فناوری های جهانی می باشد.

بنیاد لینوکس در سال 2007 با هدف حمایت از فعالیت های لاینوس توروالدز ( Linus Torvalds ) ، خالق لینوکس و کمک به همگیر شدن و آسان سازی توسعه لینوکس توسط توسعه دهندگان شکل گرفت و تا به امروز شرکت های بسیار بزرگی با پیوستن به آن از مزایای توسعه فناوری با زمینه لینوکس بهره مند می گردند.

گفتنی است که وب سایت linux.com نیز بخشی از بنیاد محسوب می گردد که ماهیانه تا 2 میلیون بازدید را تجربه می نماید.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.