ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

network

با اعتنا به گزارش comscore در سال 2010، شبکه جهانی اینترنت، در حال حاضر، بیش از 1.25 میلیارد کاربر دارد. همچنین با استناد به گزارش بانک جهانی در حال حاشر در حدود 6.7 میلیارد نفر انسان در کره زمین زندگی می کنند و به آن معناست که مخاطبین شبکه جهانی اینترنت تنها 20 درصد از کل جمعیت انسان ها را شامل می شوند. البته برای رسیدن به اعداد دقیق تر می بایست گروه های سنی کودکان را در این مقادیر تاثیر داد. به گزارش comscore این مقدار در طول سال گذشته با 12 درصد رشد روبرو بوده است که نشانگر عددی بسیار بزرگ می باشد.

اعضای برخی از شبکه ها در حال حاضر بیش از جمعیت بسیاری از کشور ها می باشد. تعداد کاربران ماهیانه شرکت بزرگ گوگل ، برابر 70 درصد جمعیت کشور چین است. تعداد کاربران ماهیانه شرکت فیس بوک ، برابر 150 درصد جمعیت ایالات متحده آمریکا است و تعداد کاربران ماهیانه توئیتر بیشتر از جمعیت کشور آلمان می باشد.

همه این مقادیر رفته رفته قدرت شگفت انگیز شبکه را یادآور خواهد شد. به تاریخچه ملل که بنگریم به همایش انسانها می رسیم، که شکل گیری اولین شبکه های انسانی ، به کلماتی مانند قوم ، قبیله ، شهر و ملت ما را رهنمون می سازد. محورهای دارای ارزش و مورد احترام از سوی اعضای آن، زنجیره های انسانی را شکل داده اند که در گذر قرون به استحکامی ذاتی بدل شده اند، مانند حسی که دو همشهری و یا دو هموطن نسبت به یکدیگر دارند. امروزه شبکه هایی با محور هایی مجازی، زنجیره هایی بسیار بزرگ از منابع انسانی را مرتبط ساخته اند، که بی شک نمی تواند قدرت تمرکز ارتباطات انسانی را ناچیز دانست. همواره سعی در پیش بینی آینده ، انسان را به نقص خویش آگاه می سازد، اما باید انتظار داشت که شبکه های مجازی بزرگی که می شناسیم به عنوان مهره هایی تاثیر گذار برای جهان آینده معرفی شوند و روز به روز نقش آنان فراتر از دنیای مجازی خواهد رفت. در این مورد می تواند بسیار رویا پردازی کرد اما دور دانستن همه این رویا قدرت شگرف شبکه های چنین قدرتمند را انکار نخواهد کرد.

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.