ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

Flexibles-e-paper-von-LG-als-Zeitungمحصول جدید شرکت ال جی ( LG ) با نام ( EPD ( Electronic Paper Display آنقدر برای ورود به بازار تازگی دارد که هنوز باور وجود آن مشکل به نظر می رسد. مهمتر آنکه هنوز کلمه ای مناسب برای آن در فارسی سراغ نداریم، شاید استفاده از واژه نمایشگر کاغذی بصورت موقت این نیاز را مرتفع نماید. هر چند مخاطب با مشاهده تصویر آن، خود می تواند تمام ماجرا را حدس بزند. اما ال جی روز گذشته از نمایشگر کاغذی خود که محصولی بی همتا می باشد پرده برداری کرد تا مخاطبین را در انتظار انقلابی در دنیای کتاب های الکترونیکی ( e-book ) میخکوب کرده باشد.

LGD_Plastic-EPD-webهرچند پیش از این شرکت های دیگری همچون فوجیتسو ، نوکیا و سامسونگ خبر از ارائه محصولاتی با نمایشگر انعطاف پذیر داده بودند ، اما این اولین بار است که یک شرکت رسما زمان ورود به بازار را برای محصول نهایی خود اعلام می کند و علاقمندان تنها باید انتظار زمان توزیع محصول را در ذهن داشته باشند. این نمایشگر 6 اینچی توانایی ارائه رزولیشن ( resolution ) با کیفیت 1024x768 پیکسل را دارا می باشد و انعطاف آن به اندازه ای می باشد که می توانید آن را تا 40 درجه از هر طرف خم نمائید بی آنکه مشکلی در کیفیت نمایش آن مشاهده گردد. این نمایشگر زمانی جذابتر خواهد بود که بدانید ضخامت آن تنها 0.7 میلی متر می باشد که از نمونه های موجود 3 برابر نازک تر می باشد و وزن آن از 14 گرم تجاوز نمی نماید. البته ال جی این را هم اضافه کرده است که در تست های انجام گرفته ، مقاومت این دستگاه در برابر افتادن از ارتفاع 1.5 متر بدون خطا تست گردیده است و دیگر نگرانی از شکستن صفحه نمایش جایی نخواهد داشت، این نمایشگر در مقابل تست های خش و ضربه مستقیم نیز با موفقیت روبرو بوده است. این شرکت امیدوار است تا در ابتدای ماه آینده میلادی اولین نمایشگر کاغذی جهان را اروپا عرضه نماید.


LG-Display_21سانگ دوک یئو مدیر اجرایی بخش نمایشگرهای همراه شرکت ال جی در این باره می گوید: " با اولین نمونه نمایشگر کاغذی در جهان ، این شرکت یکبار دیگر نگرش خود را به عنوان یک مبدع و پیشرو در دنیای دیجیتال  ثابت نموده است. "
گمان می رود که در دهه جاری می بایست در انتظار پیشتازی شرکت های کره ای در عرصه های بین المللی باشیم، کشوری که از هیچ بنا گردیده است و داستان موفقیت آن می تواند سرلوحه ای برای آرمان خواهان ایرانی باشد.کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->